Obnovení kurzů!

Obnovení kurzů!

Milí přátelé jógy!

S radostí vás mohu opět pozvat do kurzů jógy v Měšťanské Besedě a to od pondělí 18.5. Naše kurzy se tedy prodlouží do pondělí 20.7. včetně ( ve státní svátek pondělí 6.7. necvičíme).

Dle aktuálních ochranných opatření bude obnovený provoz probíhat za zvýšených hygienyckých podmínek. Prosím, noste své vlastní podložky na cvičení. V hodině budeme dodržovat větší rozestupy a zatím nebudeme používat deky a válce. Máte-li možnost přineste i svoji vlastní deku či větší ručník, případně i popruh.

Ochranu obličeje mějte při vstupu do budovy, čekání na lekci ve foyer a vstupu do sálu. Při cvičení už roušky nebudeme muset používat. Dále , prosím, vezměte na vědomí, že po dobu trvání mimořádných opatření nebude možná náhrada v jiné lekci.

Pokud se týká pokračování kurzů jógy v budově Pedagogické fakulty, vedení ZČU nám zatím neumožňuje vstup do budovy. Jakmile budu vědět konkrétní termín otevření gymnastického sálu, budu vás informovat.

Těsně před zahájením vám , přihlášeným, zašlu informativní email reagující na aktuální stav.

Věřím, že mimořádné podmínky nebudou dlouho trvat a my se budeme moci opět všichni svobodně potkávat při poctivé praxi jógy, která je klíčem k celistvému zdraví.

Těším se opět na podložce 🙂

Jana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..