jogavplzni

Rozvrh 2022

Od pondělí 14.2. otevíráme nový kurz Základy jógy.

Kurz pro všechny kdo chtějí kvalitní začátek. Možná jste už začali cvičit, ale zjišťujete, že to není ono. Možná jste si dali dlouhou pauzu a nevíte jak znovu s jógou začít. V 6ti lekcích s jasným a srozumitelným vedením certifikované lektorky se dozvíte vše důležité pro vaši osobní praxi jógy. Vhodné i pro úplné začátečníky. Srdečně zveme!

Zimní kurzy jógy probíhají do 24.3. Jarní běh kurzů ve stejných termínech plánujeme od 11.4. do 20.6. 2022

Den Hodina Místo Typ Poznámka Cena
Po 16:45 –
18:15
Měšťanská Beseda
kurz
Základy jógy
14.2. -21.3.
1320,- Kč
Po 18:30 –
20:00
Měšťanská Beseda kurz Jóga pro zdravou
páteř
2200,- Kč
Út 16:30 –
18:00
Měšťanská Beseda kurz
Pokračující
2200,- Kč
St 18:30 –
20:00
Yoga Shala kurz Sestava pro mozek
a nervový systém
2200,- Kč
Čt 16:00 –
17:30
Yoga Shala kurz Sestava pro mozek
a nervový systém
2200,- Kč

Druhy lekcí

Kurzy jsou pravidelné lekce, které probíhají jednou týdně ve stálé uzavřené skupině. Přihlašování probíhá jednorázově do celého kurzu pomocí přihlašovacího formuláře.

Otevřené lekce jsou určeny širší jógové komunitě, jak začátečníkům, tak i pokročilejším. Lekce nejsou vhodné pro vás, kteří trpíte závažným onemocněním srdce a cév, máte-li kloubní náhradu, jste těhotná.

Kurz Jóga pro zdravou páteř je cílen na ozdravení problematických částí páteře a díky používání pomůcek je zpřístupněn i těm, kteří mají drobná omezení hybnosti. Jakákoliv zdravotní omezení, prosím, před lekcí oznamte lektorce.

Kurz Iyengar jóga pokračující je určen pokročilým začátečníkům, kteří již mají zkušenosti s praxí jógy a mají chuť se dále rozvíjet.

Kurz Jóga pro mozek a nervový systém. V kurzu se naučíte sestavu ásán doporučenou B.K.S Iyengarem na uvolnění napětí v mozku a celé nervové soustavy. Sestava vám bude velmi užitečná pokud trpíte na bolesti hlavy, nespavostí či jiným neklidem ze stresu a zvýšené mozkové činnosti. Součástí této sestavy je i pránajáma (dechové techniky) . Kurz není vhodný pro úplné začátečníky .

Základy jógy – kurz pro všechny kdo chtějí kvalitní začátek. Možná jste už začali někde cvičit, ale zjišťujete, že to není ono. Neodvracejte se od jógy, opravdu funguje! Zkuste znova od začátku s certifikovanou lektorkou. Jasné srozumitelné vedení i pro úplné začátečníky. Kurz obsahuje 6 lekcí.

Nabídka pro firmy:

Sestavím vám sekvenci pozic na míru. Přijedu za vámi do Plzně a nejbližšího okolí. Mohu nabídnout i nezbytné pomůcky na cvičení. Vše dle domluvy na emailu: info@jogavplzni.cz

Bezpečnostní informace ke kurzům a lekcím

  • Lekce i kurzy budou probíhat v souladu s aktuálními vládními opatřeními.
  • V případě zavedení povinnosti nošení ochrany dýchacích cest ve vnitřních prostorách používejte, prosím, respirátory.
  • Ve všech prostorách bude dodržen maximální počet osob tak, aby byly zajištěn dostatečné rozestupy (dle aktuálního nařízení).